ZagrebDox traži producenta/icu i/ili izvršnog/nu producenta/icu!

19.09.2016.

Međunarodni festival dokumentarnog filma ZagrebDox raspisuje natječaj za producenta/icu i/ili izvršnog/nu producenta/icu ZagrebDox-a. Vaše ponude sa životopisima pošaljite najkasnije do 3. listopada.

ZagrebDox – međunarodni festival dokumentarnog filma raspisuje natječaj za:

Producenta/icu i/ili izvršnog/nu producenta/icu ZagrebDox-a

Opis posla:

  • samostalna organizacija i vođenje festivalskih događanja
  • predlaganje, osmišljavanje i realizacija festivalskih događanja u skladu sa strategijom ZagrebDoxa i u suradnji s direkcijom Festivala
  • izvršna produkcija; pronalazak dobavljača i pregovaranje uvjeta; koordinacija organizacijskog tima, odjela unutar ZagrebDoxa i vanjskih suradnika; osmišljavanje, organizacija i vođenje protokola događanja; koordinacija tehničkih aktivnosti i sl.
  • osmišljavanje i provođenje promocijskih i medijskih aktivnosti u suradnji s PR i press službom ZagrebDoxa
  • izrada, upravljanje i praćenje troškovnika ZagrebDoxa
  • fundraising privatnih i javnih sredstava, osmišljavanje i osiguravanje sponzorstava i donacija te osmišljavanje i pisanje prijava za domaće i međunarodne natječaje
  • aktivna suradnja i koordinacija sa svim odjelima unutar ZagrebDoxa u svrhu kvalitetne izvedbe projekata (odjeli programiranja, promocije i odnosa s javnošću, marketinga, tehnike, blagajne i računovodstva i sl.)
  • aktivna suradnja i kontakti s vanjskim programskim i organizacijskim partnerima te traženje najboljih uvjeta u svrhu realizacije događanja
  • priprema i obrada dokumentacije, vođenje troškova vezanih uz projekte i tekuće aktivnosti
  • priprema Ugovora, ponuda, faktura i obračuna
  • obavljanje raznih administrativnih i organizacijskih poslova te drugih poslova
  • podnošenje programskih i financijskih izvještaja vezanih za Festival

Uvjeti:

·         poznavanje funkcioniranja filmskog festivala i/ili filmske produkcije

·         inventivnost, multi-tasking, logično i timsko rješavanje problema

·         izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

·         visok stupanj komunikativnosti

·         interes i poznavanje dokumentarnog filma

·         minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

Mjesto obavljanja posla: Factum, Nova Ves 18, 10000 Zagreb

Vrsta zaposlenja: Honorarno

Početak rada: listopad 2016.

Vašu molbu sa životopisom pošaljite najkasnije do 3. listopada 2016. na mail adresu:

zagrebdox@zagrebdox.net

www.zagrebdox.net