ZagrebDox traži asistenta/asistenticu programa

04.11.2014.

Ukoliko poznajete osnove funkcioniranja filmskog festivala i/ili filmske produkcije, izvrsno poznajete engleski jezik u govoru i pismu, komunikativni ste i volite dokumentarce, prijavite se na natječaj do 10. studenog 2014.

ZagrebDox – međunarodni festival dokumentarnog filma raspisuje natječaj za:

Asistenta/asistenticu programa

Opis posla:

•    pomaganje direktoru festivala u obavljanju programskih zadataka
•    suradnja sa selektorima i odjelom za kopije
•    komunikacija s autorima i institucijama oko finaliziranja prethodno dogovorenog programa
•    pomoć u sastavljanju programskih tablica i rasporeda projekcija
•    ostali oblici suradnje s direktorom festivala, drugim selektorima i članovima tima ZagrebDoxa

Uvjeti:

•    poznavanje osnove funkcioniranja filmskog festivala i/ili filmske produkcije
•    izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
•    visok stupanj komunikativnosti
•    inventivnost, multi-tasking, logično i timsko rješavanje problema
•    interes i poznavanje dokumentarnog filma
•    poznavanje osnovnih video formata

Mjesto obavljanja posla: Factum, Nova Ves 18, 10000 Zagreb

Početak rada: studeni 2014.

Vašu ponudu sa životopisom pošaljite najkasnije do 10. studenog 2014. na mail adresu: zagrebdox@zagrebdox.net